ברוכים הבאים למרכז הרפואי לחיות מחמד של
ד"ר צור דורון בכפר יונה

אודות המרפאה

המרכז הרפואי לחיות מחמד הוקם ע"י ד"ר דורון צור בשנת 1994, ומאז מספק שירותים וטרינריים ברמה הגבוהה ביותר בשרון.

הצוות שלנו משתתף בקביעות בסמינרים ובכנסים בארץ ובחו"ל כדי להתעדכן בממצאים ובשיטות הטיפול החדשניות ביותר ברפואה הווטרינרית. חשוב לנו שתקבלו טיפול מסור, איכותי ומקצועי.

אנו משדרגים באופן קבוע את המכשור הרפואי ואת שיטות הטיפול שלנו כדי להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבור חיות המחמד האהובות שלכם. מבין הטיפולים והבדיקות שניתן לעשות אצלנו תוכלו למצוא מעבדה לבדיקות דם, צילומי רנטגן, כירורגיה, חיסונים, אולטרסאונד, אנדוסקופיה ועוד.

בקליניקה שלנו, אנו מאמינים ברפואה מונעת ושואפים לקדם את בריאותם ורווחתם של חיות המחמד שלכם. מטרתה של רופאה מונעת היא למנוע את התרחשותן של מחלות ובעיות בריאותיות, ולא רק לטפל בהן לאחר שהתפתחו. לפי גישה זו נפחית את הסיכון לפתח מחלות כרוניות ונשפר את איכות החיים הכוללת של חיות המחמד. רפואה מונעת תעניק לחברינו ההולכים על ארבע חיים ארוכים ובריאים יותר.

אחד האספקטים החשובים ביותר עבורנו בטיפול הוא למזער את הסטרס של חיות המחמד בעת הגעתן למרפאה. אנו נוקטים במספר שיטות וכלים כדי להוריד את ממד הלחץ, למשל שימוש בחדרי טיפול נפרדים לכלבים ולחתולים, ובנוסף לכך חדר ניתוח.

כירורגיה: מדי יום אנו נכנסים לקרביים של האתגרים הניצבים בפנינו ומבצעים ניתוחים כירורגיים מסוגים שונים. עיקורים וסירוסים, ניתוחי עיניים, ניתוחי בטן, ניתוחי שלפוחית שתן (במקרה של אבנים לדוגמה), מעי או קיבה (במקרה של חסימות), היפוכי קיבה, הסרת גידולים בבטן, במערכת העיכול, הטחול, הסרת גידולים עוריים, ניתוחי אוזניים (במקרה של דלקות אוזניים חריפות) ועוד.

מערכות אבחון והדמיה: ממכשיר רנטגן ועד למוניטור ECG ואנדוסקופיה, אנו מעמידים לרשותכם מערכות אבחון מתקדמות שמטרתן למדוד ולבחון את אבריה הפנימיים של חיית המחמד שלכם ולאבחנם בצורה המדויקת ביותר.

טיפולי שיניים: טיפולי ניקוי שיניים תקופתיים ומדוון רחב של טיפוליים מורכבים יותר במידת הצורך – כל חיות הבית ובמיוחד כלבים מזנים מסוימים, זקוקים לטיפולי שיניים לא רק מהבחינה האסתטית, אלא גם מפני שהגיינית פה מונעת טיפולים מסובכים ויקרים בעתיד.

הרדמה וניטור: מערכת הרדמה מתקדמת ומיכון טכנולוגי מהשורה הראשונה מסייע לנו לעקוב אחר מצבה של חיית המחמד בזמן הניתוח ולהבטיח את שלומה.

מכשיר לייזר מתקדם לניתוחים: מאפשר חיתוך מדויק להפליא. הוא חותך וצורב את הרקמות, כך שהדימום במהלך הניתוח קטן משמעותית. בשל רמת דיוקו הגבוהה הוא משמש לניתוחים באזורים רגישים כמו חלל הפה, אזור העיניים, האוזניים ולניתוחי גידולים בהם צפוי דימוםרב.

אנו רואים בגידול בעלי חיים כזכות מיוחדת במינה. כל בע"ח שעובר דרכנו הופך במרוצת הזמן לחלק אינטגראלי מהמשפחה החמה והאוהבת שלנו, המתרחבת משנה לשנה. נשמח להקשיב, לסייע, להדריך ולענות לכם על כל שאלה קטנה כגדולה, ולתת לכם את הכלים לגידול המושלם ולאיכות חיים מלאה באושר.